Ovaj čovek je neverovatan! Pogledajte čudesan het-trik Karima Benzeme: Francuz u razmaku od sedam minuta smestio tri gola u mrežu Valjadolida

Večernje novosti 02.04.2023  |  Novosti online
Ovaj čovek je neverovatan! Pogledajte čudesan het-trik Karima Benzeme: Francuz u razmaku od sedam minuta smestio tri gola u…

FUDBALERI Reala iz Madrida danas dočekuju Viljadolid na prepunom "Santajno Bernabeu" stadionu, koji je imao tu privilegiju da gleda fudbalsko čudo iz arsenala "kraljevića". Karim Benzema postigao je najbrži het-trik u karijeri i to na kakav način!

FOTO: AP/Tanjug Francuski golgeter prvi od ta tri postigao je u 29. minutu, kada se sjajno kretao od lopte i nakon centaršuta Vinisijusa postigao gol za vođstvo od 2:0 svog tima. Snimak gola možete videti klikom OVDE. FOTO: AP/Tanjug Drugi njegov, a treći Madriđana, bila je demonstracija surovog finiša koji poseduje Karim Benzema. On se u samo tri minuta nakon prvog pogotka u trku namestio na svoju desnicu i onda uputio projektil u mreži gostiju. Snimak gola možete