Opšte rasulo u bajernu - zaključali se u svlačionicu: Kapiten za debakl okrivio klinca od 110.000.000 evra! Kimih urlao i psovao!

Kurir 05.04.2023
Opšte rasulo u bajernu - zaključali se u svlačionicu: Kapiten za debakl okrivio klinca od 110.000.000 evra! Kimih urlao i…

Očajna atmosfera vlada u Bajern Minhenu...

Kada je prihvatio ponudu da sedne na klupu Bajern Minhena, nemački stručnjak Tomas Tuhel nije ni slutio kakve probleme će zateći u timu. Bavarci su sinoć potpuno neočekivano završili takmičenje u Kupu Nemačke već u četvrtfinalu. Bajern je na svom terenu doživeo šokantan poraz od Frajburga (2:1) i tako se oprostio od jednog trofeja. Poveo je Bajern pogotkom Daja Upamekana u 19. minutu, da bi Frajburg izjednačio golom Nikolasa Hoflera u 27. minutu. Pravi šok doživeli