Centarfor proradio posle više od pola godine i doveo Čukarički do pobede (video)

Sportski žurnal 07.04.2023

Muhamed Badamosi dva puta matirao golmana Javora Manojlovića i doneo pobedu Brđanima – 2:1, sudija Jovanović isključio, pa vratio Kopitovića

Dugo su Brđani čekali na centarfora Muhameda Badamosija da proradi, više od pola godine, a on se raspucao kad je bilo najvažnije, u Ivanjici, dok Čukarički vodi bitku za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona. Na kraju su Brđani slavili 2:1. U prvom poluvremenu najbolja prilika za goste, ali je sa gol linije Javora loptu sklonio Luka Gojković. U nastavku odmah gol, korner je izveo kapiten Docić, a glavom pogodio Badamosi – 0:1. Uzvratili su u 54. minutu domaći.