Hoće Ojarzabal da pogreši jednom, ali ne i drugi put - Maksa i drugovi bez bodova u Baskiji!

Sportske.net 08.04.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su kod kuće ekipu Hetafea rezultatom 2:0 u okviru 28. kola španske Primere.

Domaćin iz Baskije mogao je da kruniše bolju igrom golom iz penala, udarac Mikela Ojarzabala sa kreča odbranio Sorija, no to nije obeshrabrilo reprezentativca Španije da zatrese mrežu u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Sosijedad je nastavio sa napadima i u drugom poluvremenu, a ofanzivan pristup se domaćinu isplatio u 60. minutu kada je Takefusa Kubo iskoristio dodavanje Merina i postigao pogodak. Hetafe nije mogao ništa protiv disciplinovane igre