Izvor: Arte/Kultura arhiva vesti 12.04.2023

Milica Vesić: Totum pro parte. Pars pro toto.

Milica Vesić: Totum pro parte. Pars pro toto.

Arte 12.04.2023
Organski materijal se od vajkada koristio za prepoznavanje, definisanje i simboliku različitih fenomena. Rad predstavljen u Centralnoj galeriji Šok ZaDruge referiše na organski materijal koji postaje simbol nebrojive količine vizuelnih informacija u… »
Retrospektivna izložba slika i objekata Radovana Trnavca Miće

Retrospektivna izložba slika i objekata Radovana Trnavca Miće

Arte 12.04.2023
Retrospektivna izložba slika i objekata akademskog slikara Radovana Trnavca Miće pod nazivom „Realno - Nadrealno“ biće otvorena od 18. do 30. aprila u Galeriji Centra za kulturu Kovin. Ovom Mićinom izložbom svečano je, krajem septembra 2022. godine, u… »
Dejana Vučićević: Srećna porodica

Dejana Vučićević: Srećna porodica

Arte 12.04.2023
Beogradski mesec fotografije počeo je sa radom 2016. godinei predstavlja najveći festival tog tipa u Srbiji. Ljubitelji fotografije će i ove godine imati priliku da u okviru festivala posete različite izložbe, međunarodnih i domaćih autora na više od 20… »