Pregled sportskog vikenda

Naissus info 17.04.2023

Ovog vikenda smo imali priliku da ispratimo poslednje kolo ženske odbojke. Šta se još događalo na terenima u Nišu, a i van njega, pogledajte u pregledu. U subotu 15.03. od 16:00 časova u okviru 22. kola Srpske lige Istok niški Car Konstantin gostovao je u Svilajncu, ekipi Radničkog. U petak 14.03 od 19:00 časova u poslednjem 18. kolu Druge lige Istok odbojakšice Stampeda gostovale su ekipi Majdanpeka.

Fudbal Budućnost Popovac-Meševo 3:2 (1:2) Domaći su savladali goste iz Kruševca rezultatom 3:2 (1:2) posle preokreta i dokazali da su bolji na terenu. Prvo poluvreme: Ekipa Meševa je bolja ušla u utakmicu i već u 3. minutu su postigli evrogol. Vukašin Tomić je sa skoro pola terena izveo prekid i poslao dugu loptu u kazneni prostor na drugu stativu, ali je golman domaćih loše procenio let lopte koja je završila u njegov dalji ugao. Nakon pogotka, gosti su nastavili