„Za 270 minuta nisu postigli gol ili stvorili šansu“: Kakva je budućnost srpskog fudbala posle debakla kadeta na UEFA turniru sa gol razlikom 0:13

Danas 22.04.2023  |  V. N.
„Za 270 minuta nisu postigli gol ili stvorili šansu“: Kakva je budućnost srpskog fudbala posle debakla kadeta na UEFA…

Mlađi kadeti Srbije, igrači rođeni 2007. godine, izgubili su sve tri utakmice Razvojnog turnira u organizaciji UEFA, koji je održan u Staroj Pazovi.

Ekipa koju je predvodio trener Aleksandar Jović poražena je u duelima sa Španijom (7:0), Ganom (4:0) i Švajcarskom (2:0), ali je dodatnu pažnju privukao podatak da za 270 minuta igre nisu postigli ni jedan pogodak, a da su primili 13 golova. Treneri koji nisu na platnom spisku Fudbalskog saveza Srbije već godinama upozoravaju da se loše radi sa mlađim klupskim i reprezentativnim selekcijama, međutim, javnost na to obrati pažnju tek kad se dogode ovakvi rezultatski