Haos u Grčkoj! Sudija dobio udarac u međunožje u derbiju!

Sportske.net 25.04.2023  |  Sportske.net

Italijan Davide Masa sudio je derbi duel Olimpijakosa i AEK-a koji su gosti dobili rezultatom 1:3, bila je veoma neizvesna završnica u kojoj su gosti ostali na deobi prvog mesta sa Panatinaikosom, a Olimpijakos je praktično izgubio šansu da stigne do titule.

Navijači Olimpijakosa su uleteli u teren nezadovoljni rezultatom, a desilo se i da sudija dobije udarac u međunožje. Sve je napisao u svom izveštaju. "Odložio sam početak drugog poluvremena za minut jer je gostujući tim kasno ušao na teren. U 57. minutu sam prekinuo utakmicu zato što zbog upaljenih baklji nije bilo adekvatne vidljivosti za VAR. Posle tri minuta, igra je normalno nastavljena U 90 minutu četvrti sudija je pokazao da će se igrati još sedam minuta.