Извор: Јужне вести/Региони архива вести 30.04.2023
Перишић дискредитовао рад својих лекара, они одговарају - партијом се може руководити лажима, не и УКЦ Ниш
Јужне вести 30.04.2023
Након тврдњи в. д. директора нишког УКЦ проф. др Зорана Перишића да нису елиминисане листе чекања на Кардиохирургији, да је одрађен мањи број операција од пријављених, као и да су једина клиника која користи колективни… »
Ватрогасци апелују на опрез приликом паљења ватре за Први мај, казне до милион динара
Јужне вести 30.04.2023
Грађани који се одлуче да празник рада проведу у природи и том приликом припремају храну на роштиљу, морају бити опрезни и поштовати Закон о заштити од пожара, саопштио је начелник одељења у Управи за ватрогасно-спасилачке… »
Дежурства на југу током првомајских празника
Јужне вести 30.04.2023
Нерадни дани за време Празника рада, ове године су понедељак 1. и уторак 2. мај, па ће у тим данима на југу Србије дежурати Здравствене станице, Ковид амбуланте, апотеке и поједини објекти културних установа. Дом здравља у Нишу… »
Ниче црква у дворишту нишког КЦ-а, биће по угледу на једну из предграђа Атине
Јужне вести 30.04.2023
Пре годину дана почела је изградња параклиса Живоносног источника пресвете Богородице у дворишту Универзитетског клиничког центра, а до данас црква је већ почела да добија свој облик и мајстори активно раде на изградњи… »