Obradović: Ishitreni šutevi nas koštali, ako popravimo sve imamo velike šanse za fajnal-for

Danas 02.05.2023  |  Beta

Trener Partizana Željko Obradović rekao je večeras da su „ishitreni šutevi“ doveli do poraza protiv Reala, ali i istakao da njegov tim ima još jednu šansu da pred domaćim navijačima dođe do fajnal-fora. „Nismo imali dobre odluke u napadu, imali smo ishitrene šuteve, i nismo imali ekstra pas.

U drugoj četvrtini smo imali tri otvorena šuta, Trifunović, Avramović i Anđušić i rekao sam na poluvremenu ako tako nastave da nema problema. Razlog za lošiju drugu četvrtinu je bio to, i razlog zbog kog smo igrali sporo drugo poluvreme je taj“, rekao je Obradović na konferenciji za novinare. Poraz crno-belih u Areni: Real smanjio prednost Partizana u četvrtfinalnoj seriji Košarkaši Partizana poraženi su večeras u Beogradskoj areni od Real Madrida sa 80:82, u