Novak video blickrig Intera protiv „njegovog“ Milana /foto/

Sputnik 10.05.2023

Fudbaleri Intera ostvarili su veliku pobedu u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona protiv Milana na San Siru rezultatom 2:0 (2:0). Revanš je na programu za šest dana na „Đuzepe Meaci“. Nero-azuri su sav posao završili u razmaku od tri minuta, kada su u dva navrata preko Edina Džeka u osmom i Henriha Mhitarijana u 11. minutu šokirali domaćina.

Teško da je bilo ko, čak i u najluđim snovima, mogao da očekuje tako atomski početak gradskog derbija, koji je Milano čekao punih 18 godina na evrosceni. Hakan Čalhanoglu je savršeno izveo korner s leve strane i uposlio je Edina Džeka, koji je uhvatio volej i levom nogom je zakucao loptu iza leđa Majka Menjona. Nije Milan uspeo da se oporavi od šoka, a Menjon je morao ponovo da vadi loptu iz mreže. Kakav blickrig u režiji gostujućeg tima, koji su posle pogotka u