Šokantno fudbalsko veče: Juventus se iščupao u nadoknadi, srpska Fiorentina doživela hladan tuš! Murinjo nadmudrio Nemce! Video

Kurir 11.05.2023
Šokantno fudbalsko veče: Juventus se iščupao u nadoknadi, srpska Fiorentina doživela hladan tuš! Murinjo nadmudrio Nemce…

Odigrane su prve utakmice polufinala Lige Evrope i Liga konferencije.

U Ligi Evrope oba susreta odigrana su u Italiji. U Rimu je Roma savladala Bajer Leverkuzen sa 1:0. Pobedonosni gol za Romu postigao je Bove u 63. minutu. U Torinu su Juventus i Sevilja igrali nerešeno 1:1 Sevilja je povela golom El Nezirija u 26. minutu, a izjednačio je Gati u poslednjim sekundama meča. Srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić bili su u startnoj postavi Juventusa, ali su obojica zamenjeni. Kostić na poluvremenu, a Vlahović u 61. minutu.