Juventus u nadoknadi do remija sa Seviljom, Roma pobedila Bajer u prvom meču polufinala Lige Evrope

Politika 12.05.2023

Fudbaleri Juventusa i Sevilje odigrali su večeras u Torinu nerešeno 1:1, u prvom meču polufinala Lige Evropa.

Prvi udarac u okvir gola uputila je Sevilja u 14. minutu, kada je glavom pokušao Lukas Okampos. Juventus je najozbiljniju priliku u prvom delu meča imao u 19. minutu. Srpski fudbaler Filip Kostić poslao je loptu pred gol reprezentativnom kolegi Dušanu Vlahoviću, koji je loše zahvatio i šutirao preko gola. Usledio je period bolje igre gostiju, koji su u 24. minutu zapretili preko Jusefa En-Nesirija, ali njegov udarac iz blizine završava pored gola. Marokanski