Све мање наде за Партизан, ''Чука'' напунила мрежу Пазарцима!

Спортске.нет 13.05.2023  |  Спортске.нет

На Бановом брду одигран је први меч 35. кола Суперлиге, а Чукарички је као домаћин савладао екипу Новог Пазара са 4:0. ''Брђани'' су се тако пробили на друго место на табели са 71 освојеним бодом, три више од ТСЦ-а који вечерас дочекује Вождовац.

Пазарци су наставили дугу серију пораза, а у плеј-офу још увек нису успели да постигну ниједан гол. Меч је практично био решен већ после десет минута игре, када је Јоксимовић скривио пенал, а уз то му је показан директан црвени картон, па су гости највећи део меча одиграли са игралем мање на терену. Капитен Чукаричког Марко Доцић је реализовао једанаестерац и то је био једини гол у првом полувремену. Домаћи су ''додали гас'' у наставку меча. После само пет минута