Srpska levica posle Beograda i Moskve „sevnula“ u Grčkoj – i to za opstanak /video/

Sputnik 14.05.2023

Lamija slavi Zorana Bambija Tošića i njegovu levicu koja je sačuvala klub od ispadanja u niži rang. Bivši reprezentativac Srbije i Partizana pogodio je mrežu iz slobodnog udarca, postavivši konačnih 2:2 (2:0) protiv Jonikosa u grčkom plej-autu.

Lamija je posle prvih 45 minuta bila „viđena“ u nižem rangu, jer je imala čak dva gola zaostatka, da bi u 53. minutu Nunjes prepolovio prednost domaćina. Prethodno je za Jonikos jedan od strelaca bio bivši fudbaler Crvene zvezde Španac Hose Kanjas. Upravo su Jonikos i Lamija vodili direktnu bitku oko toga ko će ispasti iz prve lige, a apsolutni heroj gostujućeg tima, kojem je odgovarao i remi bio je Zoran Bambi Tošić. Ono po čemu je ostao poznat gde god da je