Mančester siti - Real Madrid (4:0): "Građani" nadigrali Real i obezbedili finale sa Interom

Euronews 17.05.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Mančester sitija su na "Etihadu" potpuno nadigrali Real Madrid i slavili sa 4:0, pa se tako plasirali u finale Lige šampiona gde će odmeriti snage sa Interom.

Uskoro opširnije... Uživo: KRAJ 91. minut: Argentinski napadač, koji je zamenio Erlinga Halanda u drugom poluvremenu, Hulijan Alvarez, savladao je Tiba Kurtou i postavio rezultat na 4:0. 76. minut: Gol! Mančester siti je najverovatnije rešio sve dileme oko pitanja pobednika, s obzirom na to da 15 minuta pre kraja utakmice ima prednost od 3:0. Kevin de Brujne je centrirao, a nespretno je reagovao Eder Militao i zatresao sopstvenu mrežu. 73. minut: Prelepo su