Zvezda brzo iskoristila brojčanu prednost i sada je samo čudo može zaustaviti do finala!

Sportske.net 17.05.2023  |  Sportske.net

Crvena zvezda sada već ima otvoren put ka plasmanu u finale kupa! Branilac trofeja poveo je u polufinalu protiv TSC-a u Bačkoj Topoli sa 2:0, a uz to ima i prednost igrača više na terenu.

Kanga je u 36. minutu iz penala doveo Zvezdu u vođstvo, a tek što je počelo drugo poluvreme, bukvalno posle tridesetak sekundi igre, TSC je ostao bez isključenog štopera Dušana Cvetinovića. Od tog trenutka, otpor ekipe TSC-a postao je znatno slabiji nego u prvom poluvremenu kada nisu iskoristili ni penal u šestom minutu. Do svog drugog gola Zvezda je stigla posle kornera u 56. minutu, kada je Pešić zahvatio loptu glavom, a onda došla do Ivanića koji ju je sačekao