Obradović: Mi smo tim sa malo iskustva u ovakvim utakmicama

Politika 19.05.2023

KAUNAS – Trener košarkaša Monaka Saša Obradović rekao je posle poraza njegove ekipe od Olimpijakosa (76:62), u polufinalu Fajnal fora Evrolige, da njegova ekipa ima malo iskustva igranja ovako velikih utakmica. „Prvo moramo da čestitamo Olimpijakosu na neverovatnoj trećoj četvrtini.

Rekao sam to pre utakmice stigli smo u Kaunas fizički jako iscrpljeni. Mi smo tim sa malo iskustva u ovim utakmicama. Imali smo odlično prvo poluvreme na obe strane terena. Znali smo šta će se dogoditi u trećem kvartalu i nismo bili u mogućnosti da odgovorimo. Nije nam prvi put da nam se ovo dešava ove sezone. Nismo zadovoljni rezultatom, ali ipak imamo šansu da u narednoj utakmici uradimo nešto istorijsko za klub“, rekao je Obradović na konferenciji za medije