Radnički iznenadio Zvezdu u Kragujevcu – Ivanićeva bomba razbudila i protivnika

Sputnik 20.05.2023

Utakmica Crvene zvezde i Radničkog iz Kragujevca u okviru 36. kola Superlige, kao da nije ni počela do 83. minuta kada je Aleksandar Katai dao prvi gol na meču. Samo tri minuta kasnije pogodio je i Luka Zorić, a susret je ujedno i završen rezultatom 1:1

Susret na Čika Dači igrao se praktično bez rezultatskog značaja jer je Zvezda odavno osigurala titulu, dok domaćin ne može do nekog od kontinentalnog takmičenja. Tako su se igrači oba tima i ponašali tokom duela, nije bilo nekih velikih šansi, a jednu od većih u prvom poluvremenu propustio je Rakonjac u 39. minutu utakmice, ali je golman Leković odbranio. Posle prvih 45 minuta igre nije bilo još nekih konkretnih šansi vrednih pomena, a na pauzu se otišlo sa