Partizan i zvanično bez Lige šampiona: Dečak od 17 godina srušio snove crno-belih

Nova 21.05.2023  |  Autor: Andrej Jakovljević

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Vojvodinom 2:2 u meču šestog kola plej-ofa Superlige.

Nakon ovog meča crno-beli su ostali i zvanično bez šanse da dođu do drugog mesta koji vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Jovan Milošević, napadač Vojvodine koji ima samo 17 godina, postigao je dva gola i tako srušio snove crno-belih. Za Partizan su precizni bili Rikardo Gomeš u 17. i Andreas Kolorado u 50. minutu. Izabranici Igora Duljaja su krenuli veoma ofanzivno od starta meča i imali su već prvu šansu u 7. minutu posle kornera, ali je golman Vojvodine Lazar