Junajted ubedljivom pobedom protiv Čelzija osigurao plasman u Ligu šampiona (video)

Sportski žurnal 25.05.2023

Junajted je trećom vezanom pobedom osigurao nastup u Ligi šampiona naredne sezone. Tim iz Mančestera na trećem mestu Premijer lige ima 72 boda, dok Čelzi na 12. poziciji ima 43 boda

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Čelzi sa 4:1 u odloženoj utakmici 32. kola Premijer lige. Junajted je poveo u šestom minutu, kada je odličan centaršut iz slobodnog udarca iskoristio Kazemiro, koji je glavom savladao golmana Kepa Arisabalagu. Domaći tim je do drugog gola stigao u šestom minutu nadoknade prvog dela, kada se posle odlične akcije i asistencije Džejdona Sanča u strelce upisao Entoni Marsijal. U drugom poluvremenu golove za