VIDEO Euforija, pa „šut karta“ u samo par minuta: Pogledajte Salihamidžićevu radost par minuta pre nego što je dobio otkaz

Nova 27.05.2023  |  Autor: Strahinja Nikolić
VIDEO Euforija, pa „šut karta“ u samo par minuta: Pogledajte Salihamidžićevu radost par minuta pre nego što je dobio…
Očekivano ali bolno. Bajern iz Minhena je golom Džamala Musijale u 89. minutu utakmice protiv Kelna stigao do pobede vredne šampionske titule, pošto je Borusija iz Dortmunda, iako je imala sve u svojim rukama, odigrala tek 2:2 protiv Majnca na svom terenu. Kako je situacija za Bavarce izgledala izgubljeno nakon gola Kelna sa penala samo pet minuta ranije, i ne iznenađuje reakcija Hasana Salihamidžića, sportskog direktora Bajerna, koji je počeo da skače i luduje po