Tadić se nije radovao: Srbin zatresao mrežu, a Ajaksu i Liga Evrope visila o koncu

Večernje novosti 28.05.2023  |  Novosti online

DUŠAN Tadić trese mreže, ali je malo nedostajalo da Ajaks izvisi i za Ligu Evrope. "Kopljanici" su poraženi od Tventea kao gosti rezultatom 3:1 u okviru poslednjeg kola holandske Eredivizije.

FOTO> EPA Tim iz Amsterdama porazom je okončao sezonu za zaborav u domaćem šampionatu. Ostali su bez titule, završili na trećoj poziciji, tako će naredne godine igrati u Ligi Evrope. Ajaks je do vođstva došao u prvom poluvremenu, igrao se 31. minut kada je kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić iskoristio dodavanje Brobija i smireno loptu preko golmana prebacio u gol. Srbin se nije radovao pogotku protiv svog bivšeg kluba. Usledio je žestok odgovor i preokret