Izvor: RTS/Hronika arhiva vesti 14.06.2023
Sremska Mitrovica, krivična prijava protiv žene zbog izazivanja udesa u kojem je povređeno 18 ljudi
RTS 14.06.2023
Policija u Sremskoj Mitrovici podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv 45-godišnje žene zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja. Ona se sumnjiči da je jutros oko 6 časova, u… »
Viši sud zabranio otuđenje imovine ocu osumnjičenog za masovno ubistvo u OŠ "Ribnikar"
RTS 14.06.2023
Beogradski Viši sud saopštio je da je doneo rešenje da se ocu dečaka osumnjičenog za masovno ubistvo u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", a koji se nalazi u pritvoru, zabrani da otuđi svoju imovinu. Sudija za prethodni postupak Višeg suda u… »
Pronađena tela oca i devetogodišnjeg sina na Banovom brdu, sumnja se na ubistvo i samoubistvo
RTS 14.06.2023
Tela oca i devetogodišnjeg sina pronađena su u stanu na Banovom brdu. Kako se sumnja, reč je o ubistvu i samoubistvu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zatekli su u stanu na Banovom brdu tela D. J. (1981) i njegovog… »