Psihološke igre Duška Ivanovića

Sportske.net 14.06.2023  |  Sportske.net

Veoma loše odigrano prvo poluvreme skupo je koštalo Crvenu zvezdu u prvoj utakmici finalne serije plej-ofa AdmiralBet ABA lige. ''Minus 20'' bilo je previše za ekipu Duška Ivanovića koja je je u nastavku značajno popravila utisak, ali nedovoljno za rezultatski preokret.

Partizan je trijumfovao sa 88:80 i odbranio domaći teren u prvom meču, ali Zvezda će novu priliku za ''brejk'' imati već u četvrtak, kada će crno-beli biti domaćini i drugog meča. Ono što je posle meča ostalo najupečatljivije to su pojedine izjave trenera Crvene zvezde Duška Ivanovića kao i to što igračima Crvene zvezde posle utakmice, izuzev Dobriću, nije dozvoljeno da daju izjave novinarima. Ivanović je bio prilično tajanstven, kao da želi da što više sakrije od