Obradović: Igrači su zaslužili pohvale, okrećemo se narednom meču

Danas 15.06.2023  |  Beta

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović čestitao je večeras svojim igračima na drugoj pobedi u finalu ABA lige, i dodao da se sada okreću narednoj utakmici sa Crvenom zvezdom. „Čestitke mojim igračima na zasluženoj pobedi, imamo 2:0, ali potrebna je još jedna pobeda da bi osvojili titulu.

Ono što je evidentno je da smo imali dva različita poluvremena. Prvo je bilo prilično izjednačeno, bili smo brzopleti i pravili greške pogotovo u odbrani gde smo davali lake šuteve Zvezdi za tri poena. Odigrali smo bolje u drugom poluvremenu. U završnici je bilo situacija gde smo imali nula faula, a faul je veliko oružje. Igrači su zaslužili pohvale i za ovo i za ono pre dva dana. Ovo je plej-of, igra se na dva dana i zato dolazi do oscilacija“, rekao je Obradović