Србија се спасила бруке у 96. минуту, Бугарска умало шокирала Пиксијеве „орлове“

Нова 20.06.2023  |  Аутор: Милош Љубисављевић

Фудбалери Србије одиграли су у Разграду нерешено са Бугарском 1:1 у трећем мечу квалификација за Европско првенство наредне године у Немачкој.

Србија је умало закомпликовала себи живот у борби за Евро наредне године, док су Бугари искористили једну од неколико шанси коју име је током меча понудила српска одбрана. Да су опаснији нападачки тим, Бугари би могли и да славе, јер су имали и пречку и промашен зицер, а у неким ситуацијама је голман Србија Вања Милинковић-Савић спасавао потенцијално опасне ситуације. Пиксијев тим се, можемо да кажемо спасао бруке у 96. минуту, када је Дарко Лазовић сјајно погодио