АМСС: Киша местимично отежава саобраћај

Бета 28.06.2023

Возаче данас очекују повремени пљускови уз смањену видљивост и отежане услове за вожњу, посебно на путевима на југу и југозападу земље, саопштио је Ауто мото савез Србије (АМСС).

На путевима у Војводини магла и сумаглица јутрос смањују видљивост, док на територији Чачка, Пожеге, Ивањице, Ужица, Пријепоља и Новог Пазара постоји ризик од одрона.

Опрез је потребан и на деоницама на којима су у току радови где су на снази измене у режиму саобраћаја, а могући су и краћи застоји и спорији саобраћај, наведено је у саопштењу.

На граничним прелазима јутрос нема задржавања на путничким терминалима, док камиони чекају на излазу из земље на Келебији, Хоргошу, Батровцима и Богојеву четири сата, на Бездану три сата, а на Шиду сат и по, саопштио је АМСС.

(Бета, 28.06.2023)

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »