Prosečni Bohemijans ogolio sve Partizanove slabosti

Sportske.net 06.07.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana poraženi su od ekipe Bohemijansa iz Češke rezultatom 2:0 u drugoj pripremnoj utakmici u Sloveniji. "Crno-beli" su nakon ubedljive pobede protiv Pesnice ostavili ne baš dobar utisak jer su Česi nametnuli svoj ritam od samog početka meča, pa se posle dva primljena gola pitanje pobednika nije ni postavljalo.

Bohemijans je u prvih deset minuta izborio čak pet kornera, a iz šestog su u 16. minutu i stigli do vođstva kada je Puškač glavom savladao debitanta na golu Partizana Aleksandra Jovanovića. Tek sredinom prvog poluvremena videli smo prvi udarac ka golu Bohemijansa, pokušao je Kvinsi Menig, a krilni napadač "crno-belih" ponovo je šutirao u nastavku poluvremena, ali veoma loše. Partizan je od prvog minuta nastupio u sledećem sastavu: Jovanović - Živković, Ilić,