Kolaković: Ovo je možda naša najbolja partija, dobro smo se “potukli” sa Francuzima

RTS 08.07.2023

Selektor odbojkaša Srbije Igor Kolaković izjavio je nakon utakmice sa Francuskom, da se njegov tim borio i da se dobro "potukao" sa francuskim odbojkašima.

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u trećoj utakmici u Anahajmu na turniru Lige nacija od selekcije Francuske 3:1 (20:25, 25:23, 25:20, 28:26) i znatno smanjila šanse za plasman na finalni turnir u Gdanjsku. "Sa Francuzima je uvek teško. Igrali smo jako dobro u prvom setu i većinu drugog seta. Psihološki smo pali nakon sudijske odluke u drugom setu. U trećem setu smo zaostajali i uspeli da ih stignemo. Kao i na kraju četvrtog seta, došli su do