Može li bolji početak? Mesi na debiju za Inter postigao spektakularan pogodak (video)

Večernje novosti 22.07.2023  |  Novosti online

Lionel Mesi debitovao je u dresu Intera iz Majamija u pobedi od 2:1 protiv meksičkog Kruz Azula u meču KONKAKAF Liga kupa, a Argentinac je u toku drugog poluvremena ušao sa klupe i rešio pobednika meča.

Tviter/InterMiamiCF Mesi je ušao u igru u 54 minutu, pri vođstvu njegove ekipe sa 1:0, samo 10 minuta kasnije meksička ekipa je izjednačila, ali u 94 minutu, sa nešto više od 20 metara, Inter Majami dobija slobodnjak, koji izvodi ko drugi nego Mesi i prelepim udarcem rešava pitanja pobednika. El primer gol de Messi con Inter Miami 🤯🤯👏👏 Messi scores in his first match with the club to give us the lead in the 94th minute. pic.twitter.com/pI7bYjEK63 — Inter Miami CF