Amerika u ekstazi, Lionel Mesi gazi! Inter pobeđuje, nova dva gola argentinskog mađioničara

Večernje novosti 03.08.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Inter Majamija savladali su ekipu Orlanda 3:1 u okviru Liga kupa. Ne iznenađuje nikoga da je ponovo centralna figura bio Lionel Mesi.

Tanjug/AP Omaleni ofanzivac postigao je dva pogotka. Argentinac je prvi put pogodio u sedmom minutu posle sjajne asistencije Tejlora. Lionel Messi becomes the player with the Most G/A in the history of Soccer 😮‍💨 pic.twitter.com/PB3XcaBhI5 — Guinness World Records (@_Wessinho) August 3, 2023 Deset minuta kasnije, rival sa Floride izjednačio je preko Arauha, pa se na odmor otišlo sa nerešenim rezultatom. U 51. minutu, sudija je dosudio penal za Majami, a