Težak raspored i očajan start novosadskih crveno-belih Vojvodina - Partizan 0:2 (0:0)

Dnevnik 06.08.2023  |  Dnevnik.rs

NOVI SAD: Vojvodina je u drugom kolu Superlige Srbije na svom terenu poražena od Partizana rezultatom 2:0.

Na prvi gol na utakmici se čekalo sve do 47. minuta, kada je Saldanha zatresao mrežu Novosađana. Drugi gol za Partizan postigao je Mening u 74. minutu susreta. Utakmica je počela u 19 časova, a prvo poluvreme je odigrano bez golova; tako da se na odmor otišlo s rezultatom 0:0 na semaforu. Klub iz Beograda je u prvom delu igre bio bolji tim na terenu i golman Vojvodine je imao pune ruke posla uz četiri intervencije nakon direktnih udaraca ka njegovoj mreži. S druge