Završena utakmica, Portugalci meč rešili za dva minuta: Braga - TSC (3:0) (uživo) (foto) (video)

Dnevnik 08.08.2023  |  Dnevnik.rs

U meču TSC sa Bragom u Portugaliji Bruma doveo domaćina u vođstvo u 17. minutu, u 19. minutu Pici i 2:0 , Djalo u 87. za 3:0

95`Završena utakmica 93` Korner za Bragu, šansa za Djala, zahvatio loptu nogom, ona leti preko gola 89` Jovanović u prilici, duga lopta, zakačio je loptu rukom, TSC ostaje bez gola 87` Antonić menja Đakovca, odmah potom njegova velika greška i poklon Bragi, Djalo po zemlji precizno 3:0 za Bragu 85` Dobra kombinacija Brage, kratka dodavanja, lopta na desnu stranu, tamo zahvaćena iz prve prolazi pored desne stative Ilićevog gola 81` TSC u drugom poluvremenu mnogo