Braga previše moćna za TSC, srpski tim se sa tri gola u mreži vraća u Bačku Topolu

Nova 08.08.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole poraženi su u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona od portugalske Brage kao gosti sa 3:0.

Braga je od početka do kraja pokazala da je kvalitetniji rival, a srpski tim da će mu biti potrebno još mnogo iskustva, brzine i kvaliteta u nogama da bi mogao da igra na ovom nivou fudbala. Domaćin je pred tribinama punim svojih navijača u Portugalu već u prvom poluvremenu postigao dva gola, mogao je još neki, a TSC-u ostaje žal za šansom iz 21. minuta kada je mogla da ubije ritam rivala da je Miloš Pantović pogodio zicer. Igrači Žarka Lazetića su došli u Portugal