Tsc ima za čime da žali! Braga zakoračila ka Ligi šampiona, srpski predstavnik platio danak neiskustvu - i to kako! (video)

Večernje novosti 08.08.2023  |  Novosti online

TSC je kvalifikacije za Ligu šampiona započeo gostovanjem Bragi, a srpski predstavnik je u 3. kolu poražen u Portugaliji sa 3:0, iako se tokom drugog poluvremena činilo da može i do povoljnijeg rezultata.

Screenshot / TNT Startna postava za koju se opredelio Žarko Lazetić (Ilić; Cvetković, Đorđević, Stojić, Čalušić, Petrović; Đakovac, Kuveljić, Rakonjac; Jovanović, Pantović) isprva je dobro odolevala napadima velikog favorita, ali su se onda desila dva minuta koja su odredila ishod ovog meča. U 18. je Bruma matirao Ilića, niskim a snažnim udarcem sa distance... QUE GOLAÇO DO BRUMA!!!! 📽️ @FootColic pic.twitter.com/6HIHkZN23j — Football Report (@FootballReprt) August