Očajni Partizan se raspao u Azerbejdžanu: Sabah ponizio crno-bele, Liga konferencija je daleko

Nova 10.08.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Sramota za beogradski klub Fudbaleri Partizana izgubili su sa 2:0 na gostovanju azerbejdžanskom Sabahu u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Crno-beli su izgledali nemoćno tokom čitavog meča, nisu imali niti jednu stopostotnu priliku, dok je Sabah od prvog minuta bio daleko bolji rival. Iako je domaćin promašio penal u drugom poluvremena, ubrzo je stigla dupla nagrada za pritisak i sve stvorene prilike. Bojan Letić je načeo mrežu crno-belih evrogolom, dok je Aleksej Isajev povećao prednost Sabaha nakon centaršuta i smušene reakcije u odbrani Partizana. Sada je čudo potrebno ekipi Igora Duljaja nadoknadi