Mitrović odbio da izađe iz igre, pa pomogao fulamu da trijumfuje: Tri boda upisali i Brajton i Kristal Palas (video)

Kurir 12.08.2023

Fudbaleri Brajtona pobedili su na svom terenu Luton sa 4:1, u utakmci prvog kola Premijer lige.

Brajton je poveo golom Solija Marča u 36. minutu, a prednost je udvostručio Žoao Pedro iz jedanaesterca u 71. minutu. Novajlija u ligi Luton smanjio je golom Karltona Morisa u 79. minutu iz jedanaesterca, a dva gola prednosti vratio je Simon Adingra u 85. minutu. Konačan rezultat postavio je Evan Ferguson golom u šestom minutu nadoknade vremena. Fudbaleri Fulama pobedili su na gostujućem terenu Everton sa 1:0. Jedini gol postigao je Bobi De Kordova-Rid u 73.