Natho i Severina sprečili novu sramotu Partizana: Crno-beli se mučili, pa srušili Radnički u Humskoj

Nova 13.08.2023  |  Autor: Andrej Jakovljević

Fudbaleri Partizana savladali su Radnički iz Niša u trećem kolu Superlige Srbije sa 2:1.

Iako su gosti poveli „evrogolom“ Save Petrova, novu sramotu u Humskoj su sprečili Bibras Natho sa penala i Ksander Severina iz slobodnog udarca. Crno-beli su igrali gotovo pred praznim tribinama u Humskoj, gde je bilo nešto više od 1.500 navijača. Imao je Partizan prvi šansu preko Severine, ali je njegov prodor zaustavljen faulom. Velika borba se u prvih pet minuta vodila na sredini terena. Zatim je u 12. minutu Petrov, dete crno-belih, postigao sjajan gol i tako