Superliga: Vošin prvenac za novi početak, Čumić i Bolingvi za prvu pobedu (Foto, video)

Dnevnik 19.08.2023  |  Dnevnik.rs

Vojvodina je u derbiju začelja savladala niški Radnički sa 3:2 i tako postavila osnov verovanju da je serija rezultatskih neuspeha u novoj sezoni ostala u domenima promašaja, ne za zaborav, već za nauk pred iskušenja koja slede.

Četiri kornera u prvih šest minuta nagovestila su rasplet kakav je želeo i sa svojim timom nameravao da uspostavi trener Vojvodine Ranko Popović u svom prvom susretu sa navijačima na „Karađorđu“. Posetioci su to prepoznali i sa odobravanjem pratili svaki pokušaj Novosađana da donesu gol prvenac u novoj sezoni. Nisu dugo čekali jer je već u 16. minutu Čumić zatresao Rosićevu mrežu. Napad je započeo Lazarević, centaršutem nastavio Malbašić, Vlajković je odbio loptu