Zvezda ubedljivo do nove pobede: Crveno-belima dovoljno poluvreme protiv Spartaka (video)

Večernje novosti 19.08.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde nastavili su sa ubedljivim pobedama. Crveno-beli su savladali Spartak sa 3:0 na stadionu "Rajko Mitić" u 4. kolu Superlige Srbije.

FOTO: FK Crvena zvezda Ponovo su izabranici Baraka Bahara prikazali dobru predstavu. Oko 15.000 ljudi je zadovoljno napustilo "Marakanu". Možda su očekivali i neki gol više, no propuštene su neke dobre prilike. Domaćin je pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu. Goste je načeo Osman Bukari u 20. minutu. Probio je sjajno po desnoj strani i potom zakucao loptu u mrežu rivala. Samo četiri minuta se čekalo na novi pogodak Zvezde. Ovoga puta je stelac bio igrač