Nedavno stigao, a već osvojio trofej: Mesi prevodio Inter Majami do pehara (video)

Večernje novosti 20.08.2023  |  Novosti online

LIONEL Mesi nedavno stigao u Inter Majami, a već je uspeo da osvoji prvi trofej. On i saigrači su u finlu Liga kupa pobedili Nešvil posle boljeg izvođenja penala 10:9 (1:1).

FOTO: Tanjug/AP Inter je prvi stigao do prednosti. U 23. minutu Argentinac je postigao sjajan gol, njegov 10. na sedam utakmica u dresu kluba sa Floride. #Messi𓃵 He is him pic.twitter.com/Yq1mr7O8AY — Franklin Ọnwụanakụ (@FranklinOnwuan1) August 20, 2023 Ipak, u 56. minutu Fafa Piko je uspeo Nešvilu da donese izjednačenje i na taj način odveo utakmicu u penale. Mesi je i sa bele tačke bio siguran, on je prvi šutirao u seriji. Na kraju je golman Intera Drej Kalender