Partizan NA kolenima: Ovako je izgledao blickrig Danaca u drugom poluvremenu (VIDEO)

Večernje novosti 24.08.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Partizana gostuju Nordsjelandu u okviru poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Aleksandar Šćekić je u šesnaestercu Partizana odigrao rukom, što nije promaklo Izraelskom sudiji, koji je dosudio penal za domaću ekipu. Igvardsen je bio siguran sa 11 metara i doneo tri gola razlike prednosti danskom vicešampionu. Samo pet minuta kasnije, iz lepe akcije domaćina Viladsen trese mrežu crno-belih i povećava rezultat na 4:0 BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova