Heroj Darvin šokirao Njukasl, Liverpul preživeo "horor" i 75 minuta sa desetoricom, pa slavio!

Sportske.net 27.08.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Njukasla i Liverpula priredili su sam nezapamćen užitak u derbiju trećeg kola engleske Premijer lige.

Liverpul je slavio sa 2:1 kao gost, uz dva pogotka rezerviste Darvina Nunjesa u finišu meča. Imao je Njukasl 1:0 i igrača više na terenu od 28. minuta, dva puta je pogađao okvir gola, bio je bolji i opasniji, ali je u finišu ostao bez svega, a video je pobedu. Liverpul sada ima sedam bodova na svom kontu, dok je Njukasl ostao na tri boda. Utakmica je prema svim očekivanjima krenula u visokom tempu, prštalo je na sve strane, nije bilo većih šansi, a onda nekoliko