Darvin šokirao crno-bele: Liverpul u nadoknadi sa igračem manje do preokreta protiv Njukasla (video)

Sportski žurnal 27.08.2023

Njukasl je zabelešio jednu pobedu i dva poraza, dok je Liverpul upisao dve pobede i jedan remi

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima Njukasl sa 2:1, u trećem kolu engleske Premijer lige. Poveo je Njukasl golom Entoni Gordona u 25. minutu, da bi izjednačenje Liverpulu doneo Darvin Nunjes pogotkom u 81. minutu. Svojim drugim golom na meču, u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, Nunjes je doneo pobedu Liverpulu. Liverpul je od 28. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Virgil Van Dajk. U narednim kolu, Liverpul će dočekati