Zvezdin horor pred mančester siti: Čukarički šokirao šampiona, loša uvertira crveno-belih uoči gostovanja prvaku Evrope! Video

Kurir 16.09.2023
Zvezdin horor pred mančester siti: Čukarički šokirao šampiona, loša uvertira crveno-belih uoči gostovanja prvaku Evrope…

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Crvenu zvezdu rezultatom 2:1 u derbi meču 7. kola Superlige Srbije.

Čukarički je poveo golom Marka Docića u 24. minutu iz jedanaesterca, a Zvezda je izjednačila u 48. minutu kada je Žan-Filip Kraso iskoristio jedanaesterac. Pobedu Čukaričkom doneo je Sandej Adetunđi u 75. minutu. Utakmicu na Banovom brdu pored golova obeležili su dva jedanaesterca i crveni karton za trenera Čukaričkog Igora Matića, koji je isključen posle protesta na početku drugog poluvremena kada je dosuđen penal za Zvezdu. Prvo poluvreme derbija sedmog kola