Fudbaleri TSC lako pobedili železničar iz Pančeva: Dobra uvertira za Vest Hem

Dnevnik 17.09.2023  |  Dnevnik.rs

Bez većih napora fudbaleri TSC –a savladali su ekipu Železničara iz Pančeva (6:3) i posle poraza Crvene zvezde od Čukaričkog učvrstili prvu poziciju na tabeli Superligi Srbije. A trener Bačkotopolčana Žarko Lazetić se pribojavao meča sa Pančevcima, jer je većina igrača mislima već bila u Londonu u meču Lige Evrope, uz to na malim ekranima odgledali prvo poluvreme utakmice između Vest Hema i Mančester sitija (1:3) i potom na zagrevanju više pričali o „čekičarima“ nego o susretu sa Železničarem.

Bojazni nije bilo, već pole prvog napada Đaković je uspeo da pogodi mrežu „dizelke“. Kada se Ifet Đakovac u 10. minutu i drugi put upisao u listu strelaca, svi su na klupi TSC –a odahnuli svesni da će uknjižiti nove bodove. Međutim, uprkos lakoj pobedi trener Topolčana Žarko Lazetić nije bio potpuno zadovoljan. – Mi smo iz tri šuta u okvir u prvom delu dali tri gola, to je odredilo utakmicu i nas dovelo u položaj da budemo dominantni. Na kraju bio je vaterpolo