Strahinja slavio u srpskom derbiju u Rusiji i pokvario Lazarov i Nikolin debi

Sputnik 17.09.2023

Suvereni vladar ruskog fudbalskog prvenstva Zenit iz Sankt Peterburga trijumfovao je protiv Rubina u Kazanju sa ubedljivih 3:0 (1:0) u meču 8. kola, u kom su se na terenu našla trojica srpskih fubalera. Strahinja Eraković slavio je u dvoboju sa Nikolom Čumićem i Lazarom Ranđelovićem, koji su debitovali za domaći sastav.

Pre samo tri dana tri srpska potpisala „pala“ su u Rusiji. Rubin je doveo Čumića, Drezgića i Ranđelovića i Lazar se od prvog minuta našao u postavi Rubina, dok je doskorašnji vezista Vojvodine Čumić šansu dočekao s klupe od 72. minuta. Zenit je koji je imao ulogu favorita, uspeo je da je opravda, a to mu je olakšao rani gol Isidora u osmom minutu. Mreže su do poluvremena mirovale, da bi u nastavku susreta nesuđenog pojačanje Crvene zvezde Mateo Kabezas Kasijera