Magično veče nemanje Radonjića: Srpski reprezentativac postigao dva gola za Torino! Video

Kurir 18.09.2023

Fudbaleri Torina savladali su Salernitanu na gostovanju u utakmici 4. kola italijanske Serije A rezultatom 3:0.

Blistao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić koji je postigao dva gola. Najpre je u 41. minutu sa nekih 17, 18 metara poslao neodbranjiv udarac i duplirao prednost svog tima pred kraj poluvremena. Goal! | Nemanja Radonjić | Salernitana 0-2 Torino pic.twitter.com/OeXELrNSF5 — FootColic ⚽️ (@FootColic) September 18, 2023 Potom je u 50. minutu postigao gol posle kontre za konačnih 0:3. Taj pogodak možete videti OVDE Samo osam minuta kasnije je Nemanja mogao da