Partizan se mučio i u drami slavio: Borbena Mega pala u završnici, crno-beli u polufinalu ABA Superkupa

Nova 18.09.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje sa utakmice pogledajte u blogu Nova.rs Košarkaši Partizana prošli su u polufinale ABA Superkupa, pošto su rezultatom 89:78 savladali Megu.

Mega je od početka pokazala da će biti ozbiljan rival, a uspela je da se vrati i iz minusa od 15 poena. U trećoj četvrtini Mega je bila najbolja, zaigrala je i dobru odbranu, dok su crno-beli nekim izgubljenim loptama dozvolili rivalu da se vrati. Međutim, Partizan je zategao kada je trebalo u završnici, napravio mini-seriju i u poslednja dva minuta nije bilo velike drame. Najefikasniji u redovima Partizana bio je Džejms Naneli sa 13 poena, dok su dvocifreni bili